Çikolata Kokulu Kolonya ELLA0001178

189,0 TL
Stok Kodu ELLA0001178
Barkod 869MDLSTKK860001189
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargolama Süresi 1-3 gün
Koruyucu Madde İçermez
  • Ürün Açıklaması
  • Saklama Koşulları
Net Ağırlık Şişe Ölçüsü Çeşit
 
200 CC 16x4,5x7,5 cm Kolonya
 

 

Ürün İçeriği;İçinde Çikolata Aroması Olan Derinden Gelen, Tatlı Bir Koku. Sıcak Çikolata, Kehribar ve Kırmızı Biberin, Karşı Konulmaz Birleşimi

Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için Whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

 

   


 

Kargo ve Teslimat Bilgileri;

Siparişiniz bize ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 

Cumartesi - Pazar verilen siparişler devam eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilir.

Aynı gün teslimat seçeneğimiz maalesef yoktur.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra teslimat süresi, seçilen şehre göre 1 ile 3 iş günü sürmektedir.

Ürünün taşınması ve saklanması sırasında sıcaklıkta aşırı değişimlerden kaçının. Ürünün 22°C üzerindeki sıcaklıklara uzun süre maruz kalması, tadına ve yapısına zarar verebilir.

 

Çikolatalarınızı keskin kokulu ürünlerden (peynir, parfüm veya baharat vb.) uzakta saklayın, bu ürünler tadını etkileyebilir.

 

Ella Çikolata Evi ürünlerinin serin (18°-22°C) ve kuru bir yerde saklanmasını öneriyoruz. 16°C altındaki sıcaklıklar, ürünün kalitesini bozmaz, fakat içindekilerden aldığınız tat ve kokuyu azaltabilir.Ürünlerin lezzetini değiştirebileceği için; Ella Çikolata soğukta tutulmalarını önermemektedir. Elverişsiz hava şartları nedeniyle ürünü buzdolabında saklamanız gerekirse, hava geçirmeyen bir kaba koymanız önerilir.

 

Lütfen ürünü ısı kaynaklarından (fırınlar, tost makineleri, ızgaralar, yazarkasalar, buzdolapları, sıcak hava, radyatörler) ve doğrudan güneş ışığından (pencereler, halojen spot ışıklar) uzakta saklayın. Ürünün bu şartlara maruz kaldığı süreye bağlı olarak, kalitesi etkilenebilir.

 

Ürünün %60'ı geçen nem miktarına maruz kalmasından kaçınılması önerilir; %60'ı geçen nem, ürünün görünümünü ve tadını değiştirebilir.